Webové notifikace

Notifee.cz s.r.o. - se přidala pod OTH jako chybějící dílek, který je cennou posilou pro získání lepšího postavení v technologickém světě, kde je získání pozornosti v online prostředí stále těžší. Konkurenční výhoda - i tak lze pojmout webové notifikace, které jsou velice efektivním nástrojem dostávajícím firmu do povědomí lidí. Díky krátkým oznámením, jež jsou rozesílány z webové stránky, lze získat snadněji zákazníka pod svá křídla. S tím pomáhá systém NOTIFEE, což je první český on-line nástroj pro správu a zasílání webových notifikací.

Pro reference společnosti klikněte zde.


Webové notifikace

První český on-line nástroj na správu a zasílání webových notifikací.

zobrazit projekt on-line


Co jsou to notifikace?

Rádi byste uvažovali nad rozesíláním notifikací, ale nevíte, o čem je vlastně řeč? Mluvíme o moderním marketingovém nástroji, který moc dobře znáte, i když si to nyní možná neuvědomujete. Hovoříme o krátkých oznámeních, která se rozesílají zákazníkům po jejich odsouhlasení. Informují posléze o novinkách, aktualitách, slevách, akčních výprodejích či o zbylém zboží v košíku. Je to jinými slovy způsob, jak si udržet zákazníka a jak ho přímo oslovit.
Každá jednotlivá notifikace spravovaná a zasílaná systémem NOTIFEE je přizpůsobená danému prohlížeči. Mluvíme tu o marketingovém kanálu s obrovským potenciálem, díky kterému máte kontrolu nad formou zobrazení oznámení. Je to další možnost, jak komunikovat směrem k uživatelům.


Pro restaurace, penziony i cestovní kanceláře

Notifikace čili krátké textové zprávy mající podobu upozornění nebo oznámení dávno nejsou jenom pro internetové obchody, které tímto způsobem informují své zákazníky o slevových akcích nebo výprodejích. Využívat je mohou prakticky všichni, ať už restaurace či hotely, nebo penziony či cestovní kanceláře. Systém NOTIFEE otvírá společnostem brány nových možností.
Díky notifikacím webové stránky každé společnosti ožijí a inspirují tím každého jednotlivého návštěvníka k nákupu. Mluvíme o nesporné konkurenční výhodě, kterou mohou kromě zmíněných firem a společností využívat také komunitní celky nebo města a obce, jež chtějí být v kontaktu se svými občany či turisty.