Digitální úřední desky

Digitální úřední deska cz - Klasické úřední desky jsou způsobem, jak komunikovat s občany. Mají však několik trhlin, a sice neposkytují dostatek prostoru pro sdílení dokumentů a sdělování informací. Z této nevýhody těžila jejich moderní inovace, a sice digitální úřední deska, která poskytuje naopak neomezený prostor pro sdělování všeho, co je důležité i méně důležité. Mluvíme zde o inovaci, do které se vyplatí investovat.

Pro reference společnosti klikněte zde.


Digitalizujeme Města a Obce

Dodáváme digitální úřední desky a Led panely do Měst a Obcí v České republice, díky naším produktům jsou Města a Obce blíž svým občanům.

zobrazit projekt on-line


Informační servis 24/7

Být moderním místem k životu - je to cíl i vašeho města či vaší obce? Pokud ano, je načase investovat do digitální úřední desky, která je k sehnání na webové stránce www.digitalniurednideska.cz. Přední výhodou technologické novinky je informační servis, který občanům poskytuje. Hovoříme o neustále otevřeném informačním servisu, který funguje čtyřiadvacet hodin denně, sedm dní v týdnu, každý den v roce. Jeho součástí mohou být informace důležité i méně důležité. Sdělte prostřednictvím inovativního řešení svým občanům vše, co se týká kulturních aktivit či akcí ve městě a jeho okolí. Potěšte společnosti sídlící v obci tím, že vyvěsíte pár reklamních letáků v elektronické verzi. Nebo navigujte turisty k nejbližším památkám či atraktivním cílům, jež se ve městě či jeho okolí nachází.


Správa obsahu může probíhat i vzdáleně

Digitální úřední desky jsou vyrobeny zákazníkovi vždy na míru a dle jeho požadavků a přání. Při tvorbě se využívá dlouholetá praxe z prostředí on-line komunikace, i proto je obsah uživateli tak dobře hodnocen.
Velkou výhodou je, že lze obsah spravovat i vzdáleně. Pryč budou doby, kdy se musely úřední desky za deště i za parného horka plnit aktuálními informacemi připichovánými s pomocí špendlíků. Správu digitální inovace zvládne i nezkušený uživatel hravě a za pár chvil. Dodáváme digitální úřední desky i LED panely do měst a obcí v celé České republice. Buďte díky nám zase o krok blíž svým občanům.