Správa Leadů

Leadee s.r.o. - patří mezi další nejsilněji rostoucí společnosti v portfoliu Obchodního technologického holdingu (OTH). Díky tomuto online nástroji na správu svých leadů budete mít přísun nových zákazníků téměř nepřetržitě. Už žádné pracné hledání nových zákazníků, o to se postará za vás Leadee.


Správa Leadů

Leadee je on-line nástroj pro správu vašich leadů. Vyhledáváme pro vás nové potencionální zákazníky, rádi Vám je najdeme.

zobrazit projekt on-line


Co je lead?

Anglický pojem lead patří do oblasti internetového marketingu (specifičtěji do tzv. lead generation marketingu). Nemá přímý český ekvivalent, proto se běžně používá v této cizojazyčné podobě.
Označuje potenciálního zákazníka, který projevil zájem o služby tím, že zareagoval na reklamu, a ocitl se krok od využití. Například kliknul na banner nebo tlačítko s CTA. Může být také výsledkem doporučení. Některé zdroje vysvětlují lead jako druhkonverze nebo kontakt na uživatele s velkou šancí jeho přeměny na zákazníka. Jakmile firma získá lead, splnil marketing svůj cíl a nahrazují ho ryze obchodní aktivity, které tvoří pomyslnou finální fázi.