Prodej LED panelů

Digitální LED panely – inovace, která nemá obdoby. Mluvíme zde o modernější a praktičtější alternativě reklamních nebo informačních tabulí či papírových roll-upů, která na výstavách či konferencích na první pohled zaujme. Hovoříme o hitu moderní doby, jehož mohou ve svůj prospěch využít jak firmy či obchody, ale také restaurace a hotely.

Pro reference společnosti klikněte zde.


Prodej LED panelů

Digitální LED panely, inovace reklamních a informačních tabulí. Naše panely představují inovaci ve formě prezentací pro firmy, obchody, restaurace, hotely i města. Moderní vzhled LED panelu, kde můžete snadno prezentovat informace.

zobrazit projekt on-line


Revoluce v marketingu

Klasické papírové či plastové informační tabule, reklamní cedule nebo roll-upy jsou velice rozšířeným způsobem reklamy. Mají však hromadu nevýhod. Předně na nich nelze po vytisknutí a výrobě nic změnit. Nové a upravené verze tohoto reklamního předmětu se netisknou na počkání. Svou nepraktičností doslova volají do nebes.
LED panely jsou jejich skvělou alternativou. Jsou pomyslnou revolucí v oblasti reklamních panelů a jejich výhody jsou přesným opakem nevýhod zmiňovaných marketingových řešení. V případě digitálních LED panelů si lze kdykoliv cokoliv upravit či zobrazit, a to i přes vzdálenou správu z mobilu nebo počítače pomocí softwaru.

Digitální panely do prodejen i na veletrhy

Své využití najdou digitální LED panely prakticky v každém odvětví. Umístit je lze jak do prodejen, jako jsou kadeřnictví, restaurace nebo banky, hotely či obchody s oblečením a potravinami, ale také své místo najdou na veletrzích, kterých se ve jménu vaší společnosti účastníte. Využijete je mimo jiné na pracovních i firemních konferencích či si své místo najdou v jakýchkoli vnitřních a venkovních prostorách.


Moderní řešení 21. století

Žádná společnost už nemusí tisknout informační letáky nebo tunu jiných propagačních materiálů. Zákazníky je možné zaujmout moderně a zároveň jednoduše. Digitální tabule jsou hitem 21. století a svým zpracováním či zobrazením jsou něčím, co nikdo nepřehlédne. Prezentujte svůj obchod, firmu či restauraci jinak - moderněji a jasněji.