Média - napsali o nás

OTH spouští nástroj na správu notifikaci.

4.4.2020

Surfujete často na internetu nebo si sem tam projedete zajímavé webové stránky? V tom případě jste se pravděpodobně už setkali s takzvanými webovými notifikacemi, což jsou obvykle krátké textové zprávy, které v sobě ukrývají obchodní sdělení.

celá zpráva

Úřední desky mnohde nevyhovují, radnice je nahrazují digitálními krabicemi

24.10.2019

Ve městech a obcích roste obliba digitálních úředních desek. Pořízení sice vyjde až na 200 tisíc korun, radnicím ale odpadá nepraktická manipulace s papíry. Obrazovky navíc mají mnohostranné využití.

celá zpráva

OTH nakupuje další firmu

23.9.2019

Nákup společnosti APPKEE, s. r. o. nebyl jediný výrazný nákup, k němuž došlo. Investiční skupina OTH, Obchodní a technologický holding, a. s., se rozhodla odkoupit ještě jednu firmu, tentokrát firmu...

celá zpráva

Moderní obce využívají webové notifikace pro své občany

29.1.2020

Notifikace jsou dnes odborníky označovány za jeden z nejmocnějších marketingových nástrojů. Mají využití v mnoha firmách, hotelech, také v restauracích nebo v obchodech. Ve skutečnosti však mohou notifikace využívat i obce, které se chtějí stát moderním místem k životu.

celá zpráva

Otázky, které je třeba si zodpovědět dřív, než se pustíte do vytváření mobilní aplikace

25.7.2020

O mobilní aplikace je dnes velký zájem, a to především proto, že se blíží koronavirová krize. Pokud jste si říkali, že krize už nastala, tak to nejhorší podle analytiků teprve přijde. A řada firem se proto nyní nezaměřuje na látání děr, ...

celá zpráva

Moderní obce využívají digitální úřední desky

15. 4. 2019

Žijeme v moderní době, která s sebou přináší celou řadu moderních technologií a inovací. Byla by škoda, kdybychom některé z nich nevyužili. Například obce dnes mohou využít takzvané digitální úřední desky, ...

celá zpráva

Moderní obce využívají mobilní aplikaci pro své občany

23. 9. 2019

Mobilní aplikace jsou dnes odborníky označovány za nejmocnější marketingový nástroj. Mají využití v mnoha firmách, hotelech, také v restauracích nebo v obchodech.

celá zpráva

OTH nakupuje společnost

12. 9. 2019

Investiční skupina OTH ( Obchodní a technologicky holding a.s.) vedená Liborem Klapečem vstupuje na technologicky trh, a kupuje společnost na výrobu mobilních aplikaci APPKEE s.r.o.

celá zpráva