Napsali o nás

OTH spouští nástroj na správu notifikaci – Notifee.cz

4.4.2020

Surfujete často na internetu nebo si sem tam projedete zajímavé webové stránky? V tom případě jste se pravděpodobně už setkali s takzvanými webovými notifikacemi, což jsou obvykle krátké textové zprávy, které v sobě ukrývají obchodní sdělení. Notifikace však nemusí ukrývat jenom obchodní sdělení, může se jednat o krátkou textovou zprávu upozorňující na nově příchozí poštu nebo třeba oznamující změnu stavu platby. Taktéž se může jednat o připomenutí nadcházející události

U notifikací ještě chvíli zůstaňme. To, co to notifikace je, již bylo ve zkratce nastíněno. V současné době tento typ oznámení využívají lecjaké internetové prodejny nebo velké firmy. Pravdou ale je, že notifikace nejsou určeny jen jim. To ostatně dokazuje i nově spuštěný nástroj na správu notifikace, který nese název Notifee. Stojí za ním OTH

Notifikace nejen pro velké firmy

Možnost využívat webové nebo mobilní notifikace se otevřela lidem už před pěti lety, tedy v roce 2015. I když je tedy mezi námi už nějaký ten pátek, stejně se stále jedná o poměrně novou technologii, díky které můžete být v neustálém kontaktu se svými zákazníky, se svým publikem. Už není jediným esem v rukávu e-mailing. 

Dnes teedy webové notifikace mohou využívat už i malé a střední firmy nebo menší e-shopy. Není to doménou velkých firem. Vhodné jsou například dále pro města, obce,  hotely nebo kamenné prodejny či komunitní celky. 

Využívejte notifikace i vy

Vlastníte restauraci, jste starostou obce nebo města či vlastníte cestovní kancelář, restauraci, sportovní centrum nebo penzion? Začněte posílat notifikace svým zákazníkům, návštěvníkům nebo občanům i vy. Nevytvářejte si v hlavě domněnku, že notifikace nejsou pro vás, protože pro vás jsou. I vy můžete nechat posílat notifikace svému publiku, díky čemuž bude informováno o aktuálním dění nebo o blížících se událostech. Začněte i vy využívat nový nástroj Notifee a buďte k občanům i zákazníkům zase o krok blíž!

zpět na Napsali o nás