Mobilní aplikace

APPKEE s.r.o. - patří mezi nejslibněji rostoucí společností v portfoliu Obchodního a technologického holdingu (OTH). Mít vlastní mobilní aplikaci je podobné, jako držet v rukou mocnou zbraň. Přesně tak lze popsat marketingový nástroj, který pomůže každé jednotlivé společnosti dostat se blíž ke svým zákazníkům. S pomocí mobilní aplikace na míru, kterou vytváří společnost APPKEE, lze své klienty informovat zavčasu o všem, co se ve firmě děje, co nového se nabízí nebo co mohou v nejbližší době očekávat.

Pro reference společnosti klikněte zde.


Mobilní aplikace

Vyvíjíme a dodáváme českým a slovenským firmám mobilní aplikace pro platformy Android a iOS (+350 vydaných aplikací )

zobrazit projekt on-line


Předběhněte konkurenci

I když lze mobilní aplikace označit za mocný marketingový nástroj, přikloněno je k němu stále málo společností. Zařaďte se tak mezi elitu a předběhněte svou konkurenci. To nikdy nebylo tak snadné! Mobilní aplikace na míru jsou společností APPKEE vytvářeny tak, aby je ovládal i laik bez programátorských znalostí.
Těžit z nich mohou jak gastro podniky či hotely, ale také kamenné prodejny nabízející různé typy zboží, internetové obchody (neboli také e-shopy), dále komunitní celky či města a obce, jež mohou s pomocí mobilní aplikace zavčasu informovat své občany o aktuálním dění v místě, kde žijí.


Mobilní aplikace mají řadu funkcí

V porovnání s webovými stránkami mají mobilní aplikace několik pomyslných es v rukávu. Těmi jsou jejich funkce, kterými se nepyšní každý web. Předně je třeba zmínit to, že aplikace dokážou předat jakoukoli formu obsahu. Mohou svým uživatelům posílat push zprávy, což jsou krátká oznámení využívající se při přímé komunikaci se zákazníky. A v neposlední řadě mohou nabízet kupony, které rozešlou přímo do telefonů klientů.
Tvorba mobilní aplikace není sice žádnou povinností ani výsadou, na druhou stranu může významně přispět do firemní pokladničky. Mobilní telefony přece jen využívá stále více lidí. Na aplikacích se stáváme stejně jako na sociálních sítích závislými. Vlastní mobilní aplikace je tak způsobem, jak lze využít aktuální trend ve svůj prospěch.
Společnost APPKEE vytváří mobilní aplikace ve velkých městech, jako je Praha, Brno či Ostrava. Zaměřuje se však i na malé lokální firmy v okolí Frýdku-Místku, Karviné či Havířova.